Wczytuję dane...

BOLL Szpachla Szpachlówka do Plastiku 250g Samochodowa elastyczna

Produkt dostępny!
1 szt.
14,46 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

BOLL - Szpachlówka do plastiku + utwardzacz

opakowanie: 250gSzpachlówka poliestrowa służy do wypełniania ubytków w różnego rodzaju tworzywach sztucznych. Idealnie nadaje się do szlifowania ręcznego oraz mechanicznego. Posiada wyjątkowo dużą elastyczność i znakomitą przyczepność do powierzchni wykonanych z wielu rodzajów tworzyw sztucznych, prócz polietylenu i teflonu.


Kolor: ciemno szary.


Uwaga: Szpachlówki nie należy stosować na tworzywa wykonane z polietylenu (PE) oraz teflonu (PTFE)


Sposób użycia

Dokładnie przeszlifować, oczyścić i odtłuścić a następnie osuszyć miejsca, które mają być pokryte szpachlówką. Wybraną ilość szpachlówki wymieszać z odpowiednią ilością utwardzacza określoną na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki utwardzacza. Nakładać za pomocą szpachelki przez 4-6 min. w temp. 20 st. C. Czas schnięcia wynosi ok. 30 min w temp. 20 st. C. Szlifowanie wstępne: P80-P120. Szlifowanie wykańczające: P120-P240.


Uwagi

Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także