Wczytuję dane...
Wierność kolorów

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory prezentowane na ekranie były możliwie najwierniejsze. Niestety, nie możemy zagwarantować dokładnej zgodności kolorów widocznych na ekranie z kolorami rzeczywistych produktów, i w związku z tym nie zalecamy podejmowania decyzji w oparciu o kolory widoczne na ekranie. Kolory widoczne na ekranie mogą być prezentowane w różny sposób, w zależności od indywidualnych ustawień Państwa monitora, karty graficznej i rozdzielczości ekranu.

Kolory prezentowane na ekranie zostały stworzone elektronicznie. Nie są one wiernym odzwierciedleniem prawdziwych próbek kolorystycznych. Zawsze należy wybierać ostateczny odcień według wymalowań lub kart kolorów dostępnych w punktach sprzedaży. Wybierając kolor należy pamiętać o otoczeniu i warunkach, w których kolor będzie występował. Zalecamy wykonanie wymalowania próbnego, które będzie odzwierciedleniem ostatecznego efektu na danym podłożu. Naklejka prezentująca kolor produktu na opakowaniu ma charakter poglądowy. 

W przypadku produktów do drewna (takich jak np. impregnat, bejca. lakierobejca), ze względu na rodzaj materiału jakim jest drewno, ostateczny kolor oraz stopień połysku będzie uzależniony od gatunku drewna, ilości nałożonego produktu, sposobu aplikacji, stopnia przygotowania oraz pierwotnego koloru podłoża. W związku z tym zalecamy wykonanie wymalowania próbnego, które będzie odzwierciedleniem ostatecznego efektu na danym drewnie.

W celu uzyskania jednakowego koloru zaleca się malować wyrobami z tych samych partii produkcyjnych.