Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5907588403856
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN

BOLL - Szpachlówka uniwersalna + utwardzacz

opakowanie: 750gUniwersalna szpachlówka poliestrowa służy do wypełniania zarówno dużych jak i małych ubytków. Idealnie nadaje się do szlifowania mechanicznego oraz ręcznego. Posiada odpowiednią elastyczność i bardzo dobrą przyczepność do różnego rodzaju zagruntowanych a także niezagruntowanych powierzchni.


Kolor: jasno żółty.


Stosowane podłoża:
- laminaty poliestrowe 
- stal
- stal ocynkowana
- aluminium
- stare powłoki lakierowe


Uwaga: Szpachlówki nie należy stosować bezpośrednio na podkłady reaktywne oraz jednokomponentowe środki akrylowe i nitrocelulozowe


Sposób użycia

Dokładnie przeszlifować, oczyścić i odtłuścić a następnie osuszyć miejsca, które mają być pokryte szpachlówką. Wybraną ilość szpachlówki wymieszać z odpowiednią ilością utwardzacza określoną na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki utwardzacza. Nakładać za pomocą szpachelki przez 4-6 min. w temp. 20 st. C. Czas schnięcia wynosi 20-30 min w temp. 20 st. C. Szlifowanie wstępne: P80-P120. Szlifowanie wykańczające: P120-P240.


Uwagi

Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także