Wczytuję dane...

BOLL Szpachla Szpachlówka z włóknem szklanym 600g Samochodowa poliestrowa

Produkt dostępny!
2 szt.
19,15 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

BOLL - Szpachlówka z włóknem szklanym + utwardzacz

opakowanie: 600gSzpachlówka poliestrowa zbrojona mikro włóknem szklanym służy do wypełniania dużych ubytków oraz do wzmacniania osłabionych elementów karoserii samochodowej. Posiada dużą elastyczność przy zachowaniu bardzo wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Może być stosowana na różnego rodzaju zagruntowanych a także niezagruntowanych powierzchniach.


Kolor: zielony.


Stosowane podłoża:
- laminaty poliestrowe
- stal
- stal ocynkowana
- aluminium
- stare powłoki lakierowe
- drewno


Uwaga: Szpachlówki nie należy stosować bezpośrednio na podkłady reaktywne oraz jednokomponentowe środki akrylowe i nitrocelulozowe


Sposób użycia

Dokładnie przeszlifować, oczyścić i odtłuścić a następnie osuszyć miejsca, które mają być pokryte szpachlówką. Wybraną ilość szpachlówki wymieszać z odpowiednią ilością utwardzacza określoną na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki utwardzacza. Nakładać za pomocą szpachelki przez 4-6 min. w temp. 20 st. C. Czas schnięcia wynosi 20-30 min w temp. 20 st. C. Szlifowanie: P80-P120.


Uwagi

Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także