Wczytuję dane...

BOLL Biały Smar Spray 400ml środek do prowadnic łożysk trzpieni biegunów akumulatora

Produkt niedostępny. Jeśli chcesz otrzymać wiadomość, gdy wróci do sprzedaży, kliknij tutaj.
Poinformuj obsługę przed zakupem, aby skorzystać z oferty internetowej w sklepie stacjonarnym
15,81 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

BOLL - Biały Smar Spray

opakowanie: 400ml



Biały smar jest produktem na bazie litowo-teflonowej przeznaczonym do ochrony elementów narażonych na szczególnie duże obciążenia. Chroni części ruchome, prowadnice a także łożyska, trzpienie i bieguny akumulatora. Działa jako środek minimalizujący tarcie, izolujący i konserwujący. Chroni przed wpływem działania wody, soli, rdzy a także niskiej i wysokiej temperatury. Powoduje dłuższą żywotność łożysk, zawiasów, zamków, łańcuchów, kół zębatych itp. Zakres stosowania od -20 st. C do +150 st. C.


Sposób użycia

Pojemnik przed użyciem silnie wstrząsnąć przez ok. 3 min. Miejsca przeznaczone do smarowania dokładnie oczyścić i równomiernie nanieść smar cienką warstwą z odległości ok. 20 cm.


Uwagi

Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także