Wczytuję dane...

Spray Uniwersalny RAL9005 CZARNY MAT 400ml emalia Champion czarna do metalu plastiku drewna gipsu

Produkt dostępny!
18 szt.
13,53 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

Champion Color Spray Professional - Emalia Uniwersalna

opakowanie: 400ml

aukcja dotyczy koloru: RAL9005 CZARNY MATNowoczesna linia luksusowych, uniwersalnych, szybkoschnących farb o wysokim połysku w aerozolu. Unikalna kompozycja surowcowa gwarantuje wysoką trwałość i powtarzalność koloru, jednolitość powierzchni oraz trwały połysk. Emalie Uniwersalne Spray Professional są idealne jako farby zewnętrzne i wewnętrzne do malowania przedmiotów metalowych, z tworzyw sztucznych, gipsu, tynku, blach karoserii,rowerów, drewna, mebli itp. 


Cechy emalii:

- Szybkoschnąca, wysoki połysk, dobre krycie podłoża
- Dobra przyczepność do podłoża
- Odporna na promieniowanie słoneczne i opady deszczu
- Nie zawiera związków ołowiu i chromianów
- Nie zawiera substancji wpływających na warstwę ozonową


Typ bazy: Akrylowa/alkidowa modyfikowana


Zawartość lotnych związków organicznych: poniżej 680 g/L


Czas schnięcia przy 20 °C: około 20 min

Czas schnięcia zależy od grubości naniesionej mokrej powłoki farby, temperatury oraz intensywności ruchu otaczającego powietrza


Nałożenie kolejnej warstwy "mokro na mokro": do 1 godziny


Nałożenie kolejnej powłoki: przed upływem następnych 6 godzin


Zalecana grubość powłoki po wyschnięciu: 20 µm (jedna warstwa)


Wydajność teoretyczna: 2 m2 z pojemnika. 

Wydajność teoretyczna dotyczy nanoszenia emalii na płaskie, nieporowate podłoże w warunkach bezwietrznych, w temperaturze 20 °C bez strat technologicznych do grubości suchej powłoki 20 µm. Wydajność praktyczna może odbiegać od teoretycznej w zależności od warunków w miejscu stosowania.


Zalecana liczba warstw: 2 – 3Stosowanie


Zalecenia

Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być czysta, sucha wolna od tłuszczu i rdzy. Podłoże stalowe zabezpieczyć farbą „Spray Professional Farba Podkładowa Antykorozyjna”. Wykonać wstępne próby stosowania wyrobu i ocenić jakość uzyskanej powłoki.


Technika stosowania

Przed użyciem wstrząsać pojemnik przez ok 2 min. dla wymieszania zawartości. Zalecana odległość dyszy do lakierowanej powierzchni 20 – 30 cm. Wykonać próbny natrysk. Najlepiej stosować w zakresie temp. 18 – 25°C. Nanosić farbę w formie 2 -3 cienkich warstw w odstępach kilku minut. Kolejna powłoka przed upływem następnych 6 godzin. Po zakończeniu natrysku, wyczyścić dyszę przez obrócenie pojemnika do góry dnem, skierowanie dyszy w bezpiecznym kierunku i naciśnięcie przycisku przez ok. 3 sekundy.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także