Wczytuję dane...

Klej Kropelka 2ml błyskawiczny do ceramiki plastiku porcelany metalu drewna

Produkt dostępny!
6 szt.
9,54 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

Klej błyskawiczny Kropelka

opakowanie: 2mlKROPELKA® jest klejem błyskawicznym, łatwym w użyciu, służącym do drobnych napraw w domu. Skleja w kilka sekund praktycznie każdego rodzaju materiały. Używa się go do napraw w domu, do prac hobbystycznych, i rękodzielniczych, oraz ogólnie przy różnego rodzaju czynnościach praktycznych.


KROPELKA® posiada unikatowe opakowanie o następujących właściwościach:

- Łatwe dozowanie Kropelka po Kropelce.
- Tubka sama stoi w pozycji pionowej.
- Nie pryska.
- Nie wycieka.


KROPELKA® skleja wszelkiego rodzaju materiały:

- Ceramika
- Plastik
- Drewno
- Metal
- Guma
- PorcelanaSposób Użycia


KROK 1:

Otwierając po raz pierwszy tubkę, weź zestaw dozownik-nakrętka i wkręcaj go na tubkę aż do momentu przebicia znajdującej się na niej membrany.


KROK 2

Sklejane powierzchnie powinny dokładnie do siebie przylegać.


KROK 3

Zdejmij nakrętkę z dozownika. W celu dozowania kleju naciśnij wskazane miejsca i nałóż pojedynczą kroplę na jedną z klejonych powierzchni. Nadmierna ilość kleju znacznie opóźnia jego utwardzanie.


KROK 4

Ściśnij sklejane powierzchnie i utrzymuj nacisk w ciągu 60 sekund. Po tym czasie połączenie będzie już trwałe. Zakręć opakowanie i schowaj je.Zapamiętaj:

- Otwierając po raz pierwszy tubkę, weź zestaw dozownik-nakrętka i wkręcaj go na tubkę aż do momentu przebicia znajdującej się na niej membrany, uważając, by nie nacisnąć tubki, co może spowodować wycieknięcie kleju.
- W przypadku dużych powierzchni należy nakładać krople w odstępach co 2 cm, zawsze na jedną stronę sklejanych powierzchni.
- Nakładaj małą ilość kleju w celu uzyskania trwalszego klejenia i szybszego utwardzenia.
- Zaleca się nie poddawać złączenia działaniu żadnych sił przed upływem 1 godz.
- Jeśli jakaś część kleju pozostanie na ręce i stwardnieje, można ją usunąć pumeksem.
- Jeśli klej się wyleje, zabrudzoną powierzchnię należy błyskawicznie oczyścić acetonem. Przed użyciem sprawdź na niewidocznej części, czy rozpuszczalnik nie zniszczy powierzchni.
- Nigdy nie naciskaj tubki, kiedy dozownik jest niedrożny. Udrożnij go szpilką, uważając, by dozownik nie był skierowany w Twoją stronę.
- W celu przedłużenia okresu przydatności produktu należy po dokładnym zakręceniu nakrętki, przechowywać go w chłodnym i suchym miejscu.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także