Wczytuję dane...

Klej Cyjanoakrylowy Szybki Uniwersalny super glue 10-sekundowy 2g Dragon

Produkt dostępny!
3 szt.
2,26 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

Dragon Klej Błyskawiczny Cyjanoakrylowy 10-sekundowy

opakowanie: 2g


Błyskawiczny w działaniu klej cyjanoakrylowy o uniwersalnym zastosowaniu. Charakteryzuje się szerokim spektrum działania i łatwością w aplikacji. Tworzy odporną na wilgoć i nieelastyczną spoinę. Metalowa tubka zapewnia super łatwe, czyste i kontrolowane dozowanie kleju.


Cechy produktu:

- szybkowiążący,
- odporny na wilgoć,
- wytrzymały,
- bezbarwny.


Zastosowanie

Produkt przeznaczony do błyskawicznego łączenia:

- metalu,
- szkła,
- porcelany,
- ceramiki,
- plastiku,
- skóry,
- drewna,
- papieru.


Kolor:  bezbarwny


Wytrzymałość spoiny na zrywanie: 15 ÷ 20 [N/mm²]


Sposób użycia

Przygotowanie powierzchni: Klejone elementy dokładnie oczyścić, odpylić i odtłuścić alkoholem technicznym.

Temperatura podczas wykonywania prac: Prace prowadzić w temperaturze od +10 ºC do +25 ºC  (temperatura podłoża, otoczenia oraz klejonych elementów).

Zalecenia: Trzymając tubkę pionowo gwintem do góry, przebić delikatnie membranę korkiem i nakręcić dozownik. Kropelkę kleju rozprowadzić na jedną z klejonych powierzchni i natychmiast docisnąć drugą przez ok. 10 sekund. Wiązanie następuje po 10 sekundach. Po zakończeniu prac opakowanie z klejem szczelnie zamknąć.

Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: Narzędzia i powstałe plamy czyścić denaturatem. Zaschnięty klej można usunąć jedynie mechanicznie.

Ograniczenia i uwagi: Klej nie jest klejem konstrukcyjnym, nie jest przeznaczony do przenoszenia znacznych naprężeń. Przed zastosowaniem sprawdzić działanie kleju na klejone elementy. Nie klei PP, PE, PTFE. Skleja skórę i powieki w ciągu kilku sekund.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także