Wczytuję dane...

Pufas Środek grzybobójczy pleśniobójczy spray 0,5L na Pleśn Glony Mchy Grzyby z atomizerem preparat

Produkt dostępny!
5 szt.
33,76 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

PUFAS - Spray Pleśniobójczy

opakowanie: 500mlCiecz w sprayu do usuwania pleśni, glonów, mchu i grzybów wewnątrz pomieszczeń. Stosowany do powierzchni, materiałów oraz wyposażenia nie mających kontktu z żywnośćią lub środkami żywienia zwierząt.

Ten wyprodukowany w Niemczech preparat pleśniobójczy wyróżnia się bardzo szybkim działaniem. Dzięki czemu czynności grzybobójcze będziesz mógł przeprowadzić bardzo sprawnie. Opakowanie preparatu wyposażone jest w dyszę, która ułatwia rozprowadzanie środka.


Wydajność preparatu: Wydajność środka PUFAS uzależniona jest od chłonności podłoża. Pojemność 500 ml starcza na około 5-10 m2.


Stosowanie produktu

Powierzchnie zajęte przez pleśń spryskać z odległości ok. 5-20 cm środkiem pleśniobójczym Firmy PUFAS. Po upływie ok. 30 min. spryskaną powierzchnię przetrzeć wilgotną ścierką. W przypadku bardzo silnego zapleśnienia czynność powtórzyć. Po użyciu należy dyszę odkręcić i przepłukać wodą.

Przy stosowaniu powstaje lekki zapach chloru, który może się utrzymywać do 3 dni i który można zmniejszyć poprzez wystarczającą wentylację lub przewietrzenie przeciągowe czyszczonego pomieszczenia. Wrażliwe i kolorowe podłoża takie jak tapety, tekstylia, drewno i metal mogą ulec odbarwieniu. Odbarwienie jest też możliwe w przypadku fliz i kafelków o uszkodzonej powierzchni. Powierzchnie, które nie mają być czyszczone, należy zabezpieczyć przed działaniem aerozolu i kroplami preparatu.

Z tym produktem kupowano także