Wczytuję dane...

BOLL Lakier Termiczny CZARNY 0,5L wysokotemperaturowy SPRAY czarna 650 st. na temperaturę

Produkt dostępny!
4 szt.
36,84 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

BOLL -  Lakier Termiczny 650 st. C SPRAY

opakowanie: 0,5L

aukcja dotyczy koloru: CZARNYLakier termiczny w aerozolu jest szybkoschnącą farbą, która doskonale nadaje się do lakierowania wszystkich elementów narażonych na działanie wysokich temperatur w zakresie pojazdów samochodowych, motocyklach itp.


Sposób użycia

Dokładnie oczyścić i odtłuścić a następnie osuszyć miejsce, które ma być lakierowane. Powierzchnie przylegające przykryć papierem. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć pojemnik przez ok. 3 min. Podczas malowania trzymać pojemnik w odległości 15-20 cm od powierzchni malowanej. Po użyciu odwrócić pojemnik i rozpylać aż zawór będzie pusty. Czas schnięcia: ok. 60 minut w temperaturze 20 st. C. Po wygrzaniu w temperaturze 200 st. C przez ok. 10 minut powłoka staje się odporna na działanie benzyny, rozpuszczalników i odtłuszczaczy.


Uwagi

Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także