Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 15.90 PLN

PUFAS Środek grzybobójczy pleśniobójczy 500ml

Ten wyprodukowany w Niemczech preparat pleśniobójczy wyróżnia się bardzo szybkim działaniem. Dzięki czemu czynności grzybobójcze będziesz mógł przeprowadzić bardzo sprawnie. Opakowanie preparatu wyposażone jest w dyszę, która ułatwia rozprowadzanie środka. Pleśniobójczy spray przeznaczony jest do stosowania wewnątrz.

Wydajność preparatu: Wydajność środka PUFAS uzależniona jest od chłonności podłoża. Pojemność 500 ml starcza na około 5-10 m2.

Powierzchnie zajęte przez pleśń spryskać z odległości ok. 5-10 cm środkiem pleśniobójczym Firmy PUFAS. Po upływie ok. 30 min. Spryskana powierzchnię przetrzeć wilgotną ścierką. W przypadku bardzo silnego zapleśnienia czynność powtórzyć. Po użyciu należy dyszę odkręcić i przepłukać wodą. Celem długotrwałego efektu ochronnego przed pleśnią, glonami, grzybami i bakteriami  zalecamy użycie środka grzybobójczego do farb marki PUFAS. Przy stosowaniu powstaje lekki zapach chloru, który może się utrzymywać do 3 dni i który można zmniejszyć poprzez wystarczającą wentylację lub przewietrzenie przeciągowe czyszczonego pomieszczenia. Wrażliwe i kolorowe podłoża takie jak tapety, tekstylia, drewno i metal mogą ulec odbarwieniu. Odbarwienie jest też możliwe w przypadku fliz i kafelków o uszkodzonej powierzchni. Powierzchnie, które nie mają być czyszczone, należy zabezpieczyć przed działaniem aerozolu i kroplami preparatu.