Wczytuję dane...

Grzybobójczy Środek Płyn Pleśniobójczy 0,5L wybiela na bazie chloru Q-Pleśń Simeplast qpleśń

Produkt dostępny!
29 szt.
14,49 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

Simeplast Q-Pleśń - Produkt do likwidacji pleśni i grzybów

opakowanie: 0,5L


Produkt przeznaczony jest do likwidacji pleśni i grzybów oraz spowodowanych przez nie czarnych nalotów. Do zastosowania w pomieszczeniach typu: kuchnie, łazienki, pralnie, piwnice, korytarze itp. oraz na powierzchniach pionowych i poziomych typu: glazura, terakota, fugi, armatura, okolice okien i drzwi itp. Natychmiast po zastosowaniu niszczy grzyby i pleśń oraz w widoczny sposób wybiela powierzchnię. Preparat jest skuteczny przeciwko bakteriom, mikroskopijnym, włóknistym grzybom i glonom. Nadaje się do szerokiego zakresu materiałów.

Cechy produktu:

- skuteczny,
- gotowy do użycia,
- na zewnątrz i do wewnątrz,
- zabezpiecza powierzchnie,
- natychmiastowe działanie,
- nakładać pędzlem lub przez natrysk,
- skutecznie zwalcza grzyby i pleśnie,
- dezynfekuje powierzchnie,
- na bazie chloru,
- wybiela powierzchnię,
- doskonałe działanie.


Zastosowanie

Produkt nadaje się do tynku, muru, kamienia, marmuru, granitu, naturalnego drewna (wybiela drewno), ceramiki i szkła ceramiki, emalii, szkła, włókna szklanego, akrylu, winylu, nylonu, gumy, teflonu itp.

Nie stosować do powierzchni metalowych (w przypadku kontaktu, niezwłocznie spłukać wodą) oraz kolorowego i lakierowanego drewna. Stosować wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem.Wydajność: Wydajność środka uzależniona jest od chłonności podłoża. Pojemność 500 ml starcza na około 5-10 m2.


Sposób użycia

Preparat ma postać ciekłą i jest gotowy do użycia. Spryskać powierzchnię z odległości około 10 – 15 cm, lub posmarować pędzlem, odczekać 15-30 minut pozwalając preparatowi aktywnie działać. Następnie całą powierzchnię dokładnie spłukać czystą wodą i przetrzeć zwilżoną gąbką. Nie należy przed natryskiem usuwać pleśni, aby nie doszło do rozprzestrzenienia się niebezpiecznych zarodników. Podany powyżej sposób umożliwi bezpieczne usunięcie zanieczyszczeń, a w związku z właściwościami wybielającymi preparatu dojdzie do zniknięcia ciemnych plam z zaatakowanych miejsc. W przypadku powierzchni mocno zainfekowanych czynność kilkakrotnie powtórzyć. Pomieszczenia należy dobrze przewietrzyć aż do zaniku zapachu chloru. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W przypadku niedostatecznej wentylacji stosować odpowiednie osobiste środki ochrony dróg oddechowych. Przedmioty metalowe natychmiast umyć wodą.


Ograniczenia i uwagi: Unikać bezpośredniego kontaktu z preparatem. W czasie pracy zaleca się pracować w ubraniu roboczym i rękawicach ochronnych.

Produkty, które mogą Cię zainteresować