Wczytuję dane...

Preparat Grzybobójczy 5L Do Putzu Pucu Elewacji Tynków Murów Betonu Kamienia Simeplast

Produkt dostępny!
10 szt.
39,95 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

Simeplast Preparat Grzybobójczy

opakowanie: 5L


Produkt o działaniu grzybobójczym, stosowany w celu konserwacji i ochrony wyrobów kamieniarskich, konstrukcji murowych lub materiałów budowlanych innych niż drewno, np. powierzchnie murów, elewacje budynków, w tym systemy ociepleń, tynki, beton, wapienie, kamienie, itp. materiały.


Cechy produktu:

- skuteczny,
- gotowy do użycia,
- na zewnątrz i do wewnątrz,
- zabezpiecza powierzchnie,
- skutecznie zwalcza grzyby,
- wnika w podłoże,
- konserwuje i chroni.


Zastosowanie

Produkt nadaje się do tynku, muru, kamienia, marmuru, granitu, naturalnego drewna (wybiela drewno), ceramiki i szkła ceramiki, emalii, szkła, włókna szklanego, akrylu, winylu, nylonu, gumy, teflonu itp.

Nie stosować do powierzchni metalowych (w przypadku kontaktu, niezwłocznie spłukać wodą) oraz kolorowego i lakierowanego drewna. Stosować wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem.Wydajność: Wydajność środka uzależniona jest od chłonności podłoża. 1L starcza na około 6 m2.


Sposób użycia

Nie należy produktu rozcieńczać przed użyciem. Powierzchnie zanieczyszczoną mikroorganiozmami trzeba umyć mocnym strumieniem wody tak, aby usunąć luźno związane zanieczyszczenia. Po wyschnięciu obficie nanieść produkt na powierzchnie aż do całkowitego jej zwilżenia, np.: za pomocą szczotki, pędzla, wałka lub gąbki i pozostawić na co najmniej 6 - 12 godzin. Następnie, pozostałe resztki zanieczyszczeń usuwa się gruntownie metodą mechaniczną (np. przy pomocy wody pod wysokim ciśnieniem). W razie potrzeby po całkowitym wyschnięciu powierzchni zaleca się powtórnie zastosowanie produktu. Dalsze prace (np. malowanie, tynkowanie) można przeprowadzić dopiero po całkowitym wyschnięciu powierzchni po ostatniej m,aplikacji produktu biobójczego. Produkt wykazuje działanie biobójcze wobec grzybów pleśniowych w ilości co najmniej 150g/m2.


Ograniczenia i uwagi: Unikać bezpośredniego kontaktu z preparatem. W czasie pracy zaleca się pracować w ubraniu roboczym i rękawicach ochronnych.

Produkty, które mogą Cię zainteresować