Wczytuję dane...

Środek do zmywania usuwania zwalczania glonów 5L glonobójczy płyn zmywacz Simeplast

Produkt dostępny!
6 szt.
39,56 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

Simeplast Preparat Do Zwalczania Glonów

opakowanie: 5L


Produkt o działaniu glonobójczym, stosowany w celu konserwacji i ochrony wyrobów kamieniarskich, konstrukcji murowych lub materiałów budowlanych innych niż drewno, np. powierzchnie murów, elewacje budynków, w tym systemy ociepleń, tynki, beton, wapienie, kamienie, itp. materiały.


Cechy produktu:

- skuteczny,
- gotowy do użycia,
- prosty w użyciu,
- chroni i opóźnia ponowne porastanie,
- skutecznie  czyści elewacje, tynki, mury, beton z glonów, mchów i porostów.Wydajność: Wydajność środka uzależniona jest od zanieczyszczenia i rodzaju podłoża. 1L starcza na około 6 m2.


Sposób użycia

Nie należy preparatu rozcieńczać przed użyciem. Powierzchnie zanieczyszczoną mikroorganizmami trzeba umyć mocnym strumieniem wody tak, aby usunąć luźno związane zanieczyszczenia. Po wyschnięciu obficie nanieść produkt na powierzchnie aż do całkowitego jej zwilżenia, np.: za pomocą szczotki, pędzla, wałka lub gąbki i pozostawić na co najmniej 6 - 12 godzin. Następnie, pozostałe resztki zanieczyszczeń usuwa się gruntownie metodą mechaniczną (np. przy pomocy wody pod wysokim ciśnieniem). W razie potrzeby po całkowitym wyschnięciu powierzchni zaleca się powtórnie zastosowanie produktu. Dalsze prace (np. malowanie, tynkowanie) można przeprowadzić dopiero po całkowitym wyschnięciu powierzchni po ostatniej aplikacji produktu biobójczego.


Ograniczenia i uwagi: Ze względu na różnorodność miejsc zastosowania produktu, zaleca się wykonanie testu na niewidocznym wycinku roboczej powierzchni w celu zweryfikowania sposobu działania preparatu.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także