Wczytuję dane...

Bejca Rustykalna Drewna 0,2L SZARY Dragon

Produkt dostępny!
7 szt.
4,02 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

Dragon Bejca Do Drewna Rustykalna

opakowanie: 0,2L

aukcja dotyczy koloru: SZARY


Bejca łatwo się nanosi. Wnika w strukturę drewna trwale barwiąc jego powierzchnię, podkreślając i wzmacniając rysunek słojów. Pozwala na wyrównywanie barwy podłoża oraz maskowanie różnic pomiędzy odcieniami. Charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia.


Cechy produktu:

- rustykalna,
- doskonale barwi,
- do wewnątrz,
- podkreśla rysunek słojów.


Zastosowanie

Produkt przeznaczony do dekoracyjnego barwienia drewnianych i drewnopochodnych elementów wyposażenia wnętrz. Może być stosowana do barwienia różnych gatunków drewna.


Wydajność: 8 - 14 m²/L w zależności od rodzaju i chłonności podłoża


Czas schnięcia: ok. 20 min (w temp. 20 st. C)


Sposób użycia

Przygotowanie powierzchni: Elementy do barwienia dokładnie wyszlifować i odpylić. Ostatnie przetarcie wykonać przy użyciu nowego, nieużywanego papieru. Powierzchnia powinna być sucha. Najlepiej nanosić na drewno bez wcześniejszych podkładów (surowe) lub przeszlifowane i oczyszczone z uprzednich środków chroniących.

Narzędzia: Bejcę nakładać pędzlem, szmatką, gąbką lub natryskowo.

Temperatura podczas wykonywania prac: Temp. otoczenia oraz barwionych elementów podczas wykonywania prac powinna wynosić od +5 °C do +25 °C.

Zalecenia: Zawartość opakowania dokładnie wymieszać. Dla uzyskania ciemniejszego koloru nakłada się kolejną warstwę po ok. 0,5 h. Powierzchnie wybarwione po wysuszeniu można pokryć lakierem rozpuszczalnikowym, nitrocelulozowym, akrylowym, poliuretanowym lub wodorozcieńczalnym.

Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: Zabrudzone narzędzia i świeże plamy z bejcy czyścić „Denaturatem” DRAGON.

Rozcieńczenie: Bejca jest wyrobem gotowym do użycia, nie należy jej rozcieńczać.

Ograniczenia i uwagi: Bejca na każdym rodzaju drewna daje inny odcień podstawowego koloru. Przed rozpoczęciem malowania należy wykonać próbne wymalowanie w celu stwierdzenia zgodności odcienia z oczekiwaniami. Większe powierzchnie muszą być malowane bejcą z jednej partii produkcyjnej.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także