Wczytuję dane...

Kit Szpachlowy Do Drewna Wodoodporny Mocny 250g Szybkoschnący Dragon

Produkt dostępny!
8 szt.
8,59 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

Dragon Kit Szpachlowy Do Drewna

opakowanie: 250g

kolor: BEŻOWY


Kit szpachlowy do drewna charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia oraz doskonałą przyczepnością do podłoża. Po wyschnięciu tworzy bardzo twardą, całkowicie wodoodporną, matową powierzchnię, dającą się łatwo szlifować, a następnie malować. Gotowy produkt, który służy do renowacji każdego typu drewna i materiałów drewnopochodnych, w miejscach szczególnie narażonych na urazy mechaniczne. Zapewnia wysoką odporność na czynniki zewnętrze, dlatego rekomendowany jest do użytku w miejscach narażonych na warunki atmosferyczne i uszkodzenia.


Cechy produktu:

- poliwinylowy,
- doskonała przyczepność,
- do wewnątrz i na zewnątrz,
- wodoodporny.


Zastosowanie

Produkt przeznaczony do:

- wypełniania niewielkich szpar, szczelin i otworów,
- niwelowania drobnych nierówności powierzchni drewnianych oraz drewnopochodnych przed ich malowaniem.

Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.


Kolor: beżowy


Konsystencja: pasta


Całkowity czas schnięcia: około 30 minut (w zależności od grubości warstwy i temperatury otoczenia)


Wydajność: około 1,25 m²/kg przy grubości warstwy 1mm


Sposób użycia

Przygotowanie powierzchni: Powierzchnię oczyścić z brudu, przeszlifować papierem ściernym, odpylić i w razie potrzeby odtłuścić „Acetonem” DRAGON lub „Benzyną ekstrakcyjną”, a następnie wysuszyć.

Narzędzia: Kit nakładać szpachelką metalową.

Temperatura podczas wykonywania prac: Prace prowadzić w temperaturze powyżej +10 ºC (temperatura podłoża, kitu, otoczenia i naprawianych elementów).

Zalecenia: Przed użyciem kit należy dokładnie wymieszać. Nałożyć warstwę kitu o grubości 1-2 mm szpachelką metalową i zostawić do wyschnięcia. W przypadku większych nierówności nakładać 2-3 warstwy. Kolejne warstwy nakładać po wyschnięciu poprzedniej. Suchą powierzchnię przeszlifować drobnoziarnistym papierem ściernym. Całkowity czas schnięcia wynosi ok. 30 minut w zależności od grubości warstwy i temperatury otoczenia.

Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: Zabrudzone narzędzia czyścić „Ksylenem” DRAGON, „Rozcieńczalnikiem uniwersalnym” DRAGON lub „Benzyną ekstrakcyjną” DRAGON. Zaschnięty kit można usunąć jedynie mechanicznie.

Ograniczenia i uwagi: Przed zastosowaniem sprawdzić działanie kitu na wypełniane elementy.

Z tym produktem kupowano także