Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Cena jednostkowa: 50.18 PLN
Koszt wysyłki od: 16.80 PLN

BOLL - Smar PTFE

opakowanie: 400mlSmar PTFE to produkt wysokiej jakości na bazie PTFE (tetrafluoroetylenu), olejów i rozpuszczalników. Jest to środek, który smaruje, penetruje oraz chroni przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. Został stworzony do długotrwałego smarowania w najcięższych warunkach. Produkt ten zmniejsza i eliminuje tarcie a także zużycie nasmarowanych części. Chroni przed działaniem wody, wilgoci, soli, kwasów, brudu, kurzu, piasku itp. Smar został specjalnie opracowany do smarowania części poddanych wysokim ciśnieniom, wstrząsom oraz wibracjom. Produkt ten chroni każdą ruchomą część pozostawiając przezroczystą warstwę smaru.


Sposób użycia

Dokładnie oczyścić, odtłuścić a następnie osuszyć miejsce, które ma być smarowane. Przed użyciem wstrząsnąć pojemnik przez ok. 3 min. Równomiernie nanieść cienką warstwę smaru. Po użyciu odwrócić pojemnik i rozpylać aż zawór będzie pusty.

Właściwości fizyczne:
- opis ogólny: mieszanina oleju mineralnego, PTFE oraz dodatków
- stan fizyczny: płynny
- Gęstość: 0,9172
- Kolor: jasno żółty
- Zapach: charakterystyczny
- Temperatury pracy, ° C: -50 do 200
- Propellant: propan / butan
- Gęstość (20 º C), g / ml 0.722
- Ciśnienie (20 º C), bar 2,9
- Wydajność (20 º C), g / sek 1,5


Uwagi

Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także