Wczytuję dane...

BOLL Podkład Epoksydowy 0,5L SPRAY farba epoksydowa na blachę stal aluminium ocynk

Produkt dostępny!
4 szt.
29,89 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

BOLL - Podkład Epoksydowy SPRAY

opakowanie: 0,5LProdukt ten jest jednoskładnikowym środkiem służącym do konserwowania oraz zabezpieczania różnego rodzaju powierzchni metalowych. Dzięki zastosowanym specjalnym żywicom epoksydowym doskonale nadaję się do użycia bezpośrednio na blachę, aluminium, stal ocynkowaną oraz na stare powłoki lakiernicze. Ze względu na swoje działanie izolacyjne posiada bardzo dobrą przyczepność do powierzchni oraz wysokie właściwości antykorozyjne. Szybkoschnący, łatwy w obróbce oraz posiada dobre właściwości wypełniające. Może być pokrywany przez większość farb i lakierów.


Sposób użycia

Dokładnie oczyścić i odtłuścić a następnie osuszyć miejsca, które mają być pokryte farbą. Powierzchnie przylegające przykryć papierem. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć pojemnik przez ok. 3 min. Podczas malowania trzymać pojemnik w odległości 15-20 cm od powierzchni pokrywanej. Po użyciu odwrócić pojemnik i rozpylać aż zawór będzie pusty. Czas schnięcia: ok. 30 minut w temperaturze 20 st. C.


Wskazania:
- Pyłosuchość ok. 40min.
- Szlifowanie po ok. 8 godzinach
- Pokrywanie (tym samym produktem) po ok. 8 godzinach
- Pokrywanie (innym produktem) po ok. 12 godzinach


Uwagi

Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także