Wczytuję dane...

Granulki Udrożniania Udrożniacz do rur 450g Dragon rozpuszcza odpadki włosy

Produkt dostępny!
15 szt.
10,31 PLN

Dragon Udrożniacz Do Rur

opakowanie: 450g


Łatwy w stosowaniu środek w postaci granulek, zawierający stały wodorotlenek sodu. Rozpuszcza papier, włosy, tłuszcze, odpadki kuchenne itp. Dociera do zatorów w kanalizacji nawet przez stojącą wodę. Usuwa nieprzyjemny zapach. Środek zawierający ok. 98 % wodorotlenku sodu w postaci płatków lub granulek.


Cechy produktu:

- wygodny w użyciu,
- błyskawiczny efekt,
- rozpuszcza odpadki,
- usuwa nieprzyjemny zapach,
- skutecznie udrażnia rury.


Zastosowanie

Produkt przeznaczony do udrażniania rur kanalizacyjnych i usuwania zatorów w zapchanych zlewach, otworach odpływowych, syfonach. 


Sposób użycia

Zalecenia: Wlać do syfonu ok. 1 L wrzącej wody. Wsypać ostrożnie ok. 50 g udrożniacza do rur. Po ok. 15 minutach przepłukać małą ilością gorącej wody, a następnie dużą ilością wody zimnej. W razie konieczności czynność powtórzyć. Po zakończeniu prac opakowanie szczelnie zamknąć. Podczas dozowania wyrobu uważać na wydzielające się opary. Nie stosować do instalacji aluminiowych oraz powierzchni ocynkowanych. Zalecane jest profilaktyczne stosowanie środka raz w miesiącu.

Ograniczenia i uwagi: Zawsze należy dodawać udrożniacz do rur do wody, zachowując szczególną ostrożność. Rozpuszczaniu udrożniacza do rur w wodzie towarzyszy wydzielanie dużej ilości ciepła. Substancja żrąca! Zachować szczególną ostrożność. Stosować ochronę oczu - okulary ochronne. Podczas używania środka stosować gumowe rękawice ochronne.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także