Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 16.80 PLN

BOLL - Środek Do Czyszczenia Zaworów EGR/Turbo

opakowanie: 400mlŚrodek do czyszczenia zaworów EGR jest produktem, który posiada zastosowanie w czyszczeniu między innymi zaworów EGR, turbosprężarek, przepustnic oraz dolotów powietrza. Dzięki odpowiednio dobranej mieszance rozpuszczalników bardzo skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju nagary, oleje, żywice a także lakiery. Po użyciu nie pozostawia żadnych osadów i poprawia prawidłowe działania elementów układu silnika. Można stosować zarówno w silnikach diesla jak i benzynowych, niezależnie od posiadania turbosprężarki.


Sposób użycia

Przed użyciem dokładnie wymieszać wstrząsając pojemnikiem przez 2-3 minuty. Następnie nanieść preparat w odpowiedniej ilości na wybrane miejsce z odległości 10-15 cm. W razie potrzeby czynność powtórzyć do momentu uzyskania pożądanego efektu. W przypadku mocniejszych zabrudzeń można użyć szczotki lub szmatki do usunięcia osadów. STOSOWAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WYŁĄCZONYM I OSTUDZONYM SILNIKU


Uwagi

Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji.

Produkty, które mogą Cię zainteresować