Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 7.25 PLN

BOLL - Lakier Do Felg Samochodowych

opakowanie: 1L

aukcja dotyczy koloru: SREBRNYLakier do felg jest szybkoschnącą farbą akrylowo – nitrocelulozową o zastosowaniu wewnętrznym oraz zewnętrznym, która charakteryzuję się bardzo wysoką przyczepnością do podłoża. Nadaje felgom samochodowym atrakcyjny wygląd oraz chroni przed złym działaniem czynników atmosferycznych. Może być używana również do malowania tworzyw sztucznych (oprócz PP i PE), drewna, gipsu oraz różnego rodzaju metali.


Sposób użycia

Dokładnie oczyścić, odtłuścić a następnie osuszyć miejsca, które mają być lakierowane. Powierzchnie przylegające zabezpieczyć papierem. Przed użyciem dokładnie wymieszać zawartość opakowania. Można aplikować za pomocą pistoletu natryskowego (ciśnienie 2- 2,5 bar, dysza 1,3-1,6 mm) lub odpowiednio dobranego wałka lub pędzla. W celu uzyskania najlepszego efektu zaleca się malowanie w dwóch warstwach. Drugą warstwę należy nanosić po uzyskaniu pyłosuchości pierwszej z nich.


Właściwości fizyczne:
- odporność temperaturowa: 100 st. C
- temperatura stosowania: od +10 do +30 st. C
- grubość powłoki: ok. 20µ
- wydajność 1L (przy dwóch warstwach): ok. 8m²
- pyłosuchość ok. 12min w 20 st. C
- suchość dotykowa 25-30 min w 20 st. C:
- całkowite wyschnięcie 2-3 dni w 20 st. C


Uwagi

Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji.