Wczytuję dane...

Hammerite Rozcieńczalnik 0,5L rozpuszczalnik hamerite do mycia narzędzi

Produkt niedostępny. Jeśli chcesz otrzymać wiadomość, gdy wróci do sprzedaży, kliknij tutaj.
28,98 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

Hammerite - Rozpuszczalnik, Do mycia narzędzi

opakowanie: 0,5L


Hammerite Rozpuszczalnik został stworzony specjalnie z myślą o farbach Hammerite. Służy do mycia powierzchni metalowych przed malowaniem (patrz: „Przygotowanie powierzchni” na opakowaniach Farby Hammerite Prosto na Rdzę i Karcie Technicznej tego produktu) oraz czyszczenia z farby narzędzi użytych w trakcie malowania.


Właściwości:
- specjalna formuła stworzona z myślą o farbie Hammerite Prosto na Rdzę,
- praktyczne i bezpieczne opakowanie – dzięki temu, że wykonane jest z metalu, nie pęka i nie tłucze się jak tradycyjne opakowania szklane,
- szczelne zamknięcie zapobiegające wylewaniu zawartości.


Stosowanie produktu

PAMIETAJ! Malując farbą Hammerite Prosto na Rdzę nie rozcieńczaj farby.

Czyszczenie narzędzi:
Narzędzia należy czyścić zaraz po zakończeniu malowania. Z narzędzi należy usunąć jak największą ilość farby. Nalej Rozpuszczalnik do metalowego pojemnika i oczyść w nim dokładnie pędzel.

Czyszczenie zabrudzonych elementów:
Oczyszczane przedmioty zanurzyć w Rozpuszczalniku lub przetrzeć zamoczonymi w Rozpuszczalniku czystymi szmatkami, albo czystym pędzlem. Następnie wytrzeć czystą, suchą szmatką. Czynności powtarzać do uzyskania pożądanych efektów. Przed użyciem przeprowadzić próbę przy użyciu małej ilości produktu. Szmatki po czyszczeniu pozostawić rozwinięte do czasu odparowania rozpuszczalnika.

Rozcieńczanie:
Rozpuszczalnik Hammerite nadaje się do rozcieńczania innych alkidowych wyrobów rozpuszczalnikowych. Postępować zgodnie z instrukcjami producenta wyrobu rozcieńczanego. Rozcieńczalnik należy wprowadzać do farby porcjami, przy równoczesnym mieszaniu, aż do uzyskania wymaganej lepkości roboczej, uzależnionej od rodzaju farby i metody nanoszenia.

Uwaga!
Po zakończeniu prac, pomieszczenie intensywnie wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu. Nie używać pustych opakowań do przechowywania żywności.

Z tym produktem kupowano także