Wczytuję dane...
Zgodności kolorów

Zarówno kolory poszczególnych farb jak i kolory na zdjęciach pomieszczeń mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej.

Kolory prezentowane na ekranie zostały stworzone elektronicznie. Nie są one wiernym odzwierciedleniem prawdziwych próbek kolorystycznych. Zawsze należy wybierać ostateczny odcień wg kart kolorów dostępnych w sklepach. Wybierając kolor należy pamiętać o otoczeniu i warunkach, w których kolor będzie występował.

W przypadku produktów do drewna (takich jak np. impregnat, bejca. lakierobejca), ze względu na rodzaj materiału jakim jest drewno, ostateczny kolor oraz stopień połysku będzie uzależniony od gatunku drewna, ilości nałożonego produktu, sposobu aplikacji, stopnia przygotowania oraz pierwotnego koloru podłoża. W związku z tym zalecamy wykonanie wymalowania próbnego, które będzie odzwierciedleniem ostatecznego efektu na danym drewnie.

W celu uzyskania jednakowego koloru zaleca się malować wyrobami z tych samych partii produkcyjnych.

Naklejka prezentująca kolor produktu na opakowaniu ma charakter poglądowy. Zalecamy sprawdzenie wymalowań dostępnych w punktach sprzedaży oraz wykonanie wymalowania próbnego, które będzie odzwierciedleniem ostatecznego efektu na danym podłożu.