Wczytuję dane...

Benzyna lakowa 2,5L Dragon rozcieńczalnik rozpuszczalnik lakowy czyści ze smarów olejów wosków

Produkt dostępny!
2 szt.
33,90 PLN*
* cena brutto z podatkiem VAT

Dragon Benzyna Lakowa

opakowanie: 2,5LDoskonała do mycia części metalowych ze smaru i oleju. Jest niezwykle wydajna i nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego.

Zastosowanie

Przeznaczony do rozcieńczania wyrobów ftalowych, olejnych, bitumicznych i pokostów. Dobrze sprawdza się przy czyszczeniu części metalowych ze smarów, olejów, wosków oraz czyszczeniu narzędzi i elementów zabrudzonych po malowaniu i klejeniu. Rekomendowana do: rozcieńczania pokostów, rozcieńczania produktów: ftalowych, alkidowych, bitumicznych.


Wygląd: bezbarwna lub lekko żółta ciecz


Sposób użycia

Rozcieńczanie: Postępować zgodnie z instrukcjami producenta wyrobu rozcieńczanego. Przeprowadzić próbę przy użyciu małej ilości produktu.

Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: Elementy oczyszczane zanurzyć w rozcieńczalniku lub przetrzeć namoczoną w rozcieńczalniku czystą szmatką lub czystym pędzlem. Następnie wytrzeć czystą, suchą szmatką. Operację powtarzać aż do uzyskania żądanych efektów.

Pozostałe uwagi: Chronić przed bezpośrednim działaniem słońca. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania na powierzchnie mające bezpośredni kontakt z żywnością. Przed użyciem przeprowadzić próbę przy użyciu małej ilości produktu.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także