Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Cena jednostkowa: 5.38 PLN
EAN: 5903649012357
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Pikko Rozcieńczalnik Uniwersalny

opakowanie: 5LKompozycja związków organicznych o właściwościach rozcieńczających dostosowanych do szerokiej gamy wyrobów lakierniczych, klejów, szpachlówek, kitów itp. Produkt przeznaczony do rozcieńczania wyrobów olejnych, ftalowych, chlorokauczukowych, chemoutwardzalnych, renowacyjnych farb, lakierów, klejów, mas uszczelniających itp. oraz do czyszczenia zabrudzonych narzędzi i elementów.


Zastosowanie

Do rozcieńczania wyrobów olejnych, ftalowych, chlorokauczukowych, chemoutwardzalnych, renowacyjnych (farb, lakierów, klejów, mas uszczelniających itp.). Służy również do czyszczenia narzędzi, pędzli i zabrudzonych elementów po malowaniu. Może być także stosowany jako zmywacz do lakierów.


Wygląd: bezbarwna do słomkowej


Sposób użycia

Rozcieńczanie: Postępować zgodnie z instrukcjami producenta wyrobu rozcieńczanego. Przeprowadzić próbę przy użyciu małej ilości produktu.

Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: Elementy oczyszczane zanurzyć w rozcieńczalniku lub przetrzeć namoczoną w rozcieńczalniku czystą szmatką lub czystym pędzlem. Następnie wytrzeć czystą, suchą szmatką. Operację powtarzać aż do uzyskania żądanych efektów.

Pozostałe uwagi: Chronić przed bezpośrednim działaniem słońca. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania na powierzchnie mające bezpośredni kontakt z żywnością. Przed użyciem przeprowadzić próbę przy użyciu małej ilości produktu.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także