Wczytuję dane...

Grzybobójczy Środek Płyn Pleśniobójczy Spray Chlor 0,5L Dragon na Pleśń Grzyby z atomizerem preparat

Produkt dostępny!
51 szt.
16,01 PLN

Dragon Środek Grzybobójczy Na Bazie Chloru

opakowanie: 0,5L


Preparat jest najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się uciążliwych skutków zawilgocenia pomieszczeń. Ciecz w sprayu do usuwania pleśni i grzybów wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Stosowany do powierzchni, materiałów oraz wyposażenia nie mających kontaktu z żywnością lub środkami żywienia zwierząt. Szybko i skutecznie zwalcza pleśń i grzyby oraz zabezpiecza przed ich ponownym narastaniem. Wyróżnia się bardzo szybkim działaniem dzięki czemu czynności grzybobójcze będziesz mógł przeprowadzić bardzo sprawnie. 


Cechy produktu:

- skuteczny,
- gotowy do użycia,
- na zewnątrz i do wewnątrz,
- zabezpiecza powierzchnie,
- natychmiastowe działanie,
- nakładać pędzlem lub przez natrysk,
- skutecznie zwalcza grzyby i pleśnie,
- na bazie chloru,
- doskonałe działanie
- może być stosowany do dezynfekcji.


Zastosowanie

Przeznaczony do usuwania pleśni i grzybów z powierzchni tj.:

- otynkowane ściany,
- płytki ceramiczne,
- spoiny pomiędzy płytkami,
- okna,
- podłogi,
- silikonowe uszczelki,

szczególnie w zawilgoconych pomieszczeniach tj. łazienki, piwnice, sauny, garaże, toalety, itp.

Może być stosowany do dezynfekcji ścian i podłóg w pomieszczeniach prywatnych, w placówkach związanych z ochroną zdrowia (w tym szpitalach), w innych instytucjach oraz w przemyśle. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania w obszarze medycznym związanym z działalnością kliniczną.


Wydajność: Wydajność środka uzależniona jest od chłonności podłoża. Pojemność 500 ml starcza na około 5-10 m2.


Sposób użycia

Przygotowanie powierzchni: Należy go nanosić na czyste, suche powierzchnie. Powierzchnie mocno zagrzybione należy wstępnie oczyścić mechanicznie np. szpachelką.

Temperatura podczas wykonywania prac: Prace prowadzić w temp. od +18 ºC do +25 ºC (temperatura powietrza, preparatu oraz powierzchni).
 
Zalecenia: 
Preparat ma postać ciekłą i jest gotowy do użycia. Spryskać powierzchnię z odległości około 3 – 5 cm, lub posmarować pędzlem, odczekać 15-30 minut pozwalając preparatowi aktywnie działać. Następnie całą powierzchnię dokładnie spłukać czystą wodą i przetrzeć zwilżoną gąbką. W razie konieczności zabieg powtórzyć. Przekręcić dyszę spryskującą w pozycję blokującą lub zakręcić szczelnie butelkę z preparatem. W trakcie prowadzenia prac oraz po ich zakończeniu pomieszczenie intensywnie wietrzyć, aż do zaniku zapachu chloru (przez ok. 24 h). Pozostałe prace można wykonywać po 2 dniach.

Mycie narzędzi: Narzędzia po pracy myć wodą.

Ograniczenia i uwagi: Unikać bezpośredniego kontaktu z preparatem. W czasie pracy zaleca się pracować w ubraniu roboczym i rękawicach ochronnych.

Z tym produktem kupowano także