Wczytuję dane...

Rozcieńczalnik Uniwersalny 0,5L Dragon rozpuszczalnik

Produkt dostępny!
42 szt.

Dodaj produkty pokrewne:

10,20 PLN

Dragon Rozcieńczalnik Uniwersalny

opakowanie: 0,5LUniwersalny środek do rozcieńczania stosowany w każdym warsztacie i garażu. Przydatny przy malowaniu czy remontach. Rozcieńczalnik o niskiej zawartości siarki. Mieszanina związków organicznych. Nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego.


Cechy produktu:

- bezbarwny,
- skuteczny,
- wiele zastosowań,
- poprawia rozlewność.


Zastosowanie

Produkt przeznaczony do:

- rozcieńczania wyrobów olejnych, ftalowych, chlorokauczukowych, chemoutwardzalnych, renowacyjnych (farb, lakierów, mas uszczelniających) do lepkości roboczych,
- czyszczenia narzędzi, części oraz zabrudzonych elementów po pracy z wyrobami olejno - ftalowymi.

Może być także stosowany jako zmywacz do lakierów.


Wygląd: bezbarwna do słomkowej


Sposób użycia

Rozcieńczanie: Postępować zgodnie z instrukcjami producenta wyrobu rozcieńczanego. Przeprowadzić próbę przy użyciu małej ilości produktu.

Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: Elementy oczyszczane zanurzyć w rozcieńczalniku lub przetrzeć namoczoną w rozcieńczalniku czystą szmatką lub czystym pędzlem. Następnie wytrzeć czystą, suchą szmatką. Operację powtarzać aż do uzyskania żądanych efektów.

Pozostałe uwagi: Chronić przed bezpośrednim działaniem słońca. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania na powierzchnie mające bezpośredni kontakt z żywnością. Przed użyciem przeprowadzić próbę przy użyciu małej ilości produktu.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także