Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 16.80 PLN

BOLL - Szpachlówka z aluminium + utwardzacz

opakowanie: 250gSzpachlówka poliestrowa z dodatkiem pyłu aluminiowego służy do wypełniania dużych oraz małych ubytków w różnego rodzaju powierzchniach. Charakteryzuje się gładką strukturą oraz wysoką wytrzymałością mechaniczną. Posiada dużą elastyczność oraz wysoką odporność na podwyższone temperatury.


Kolor: szary / metaliczny.


Stosowane podłoża:
- laminaty poliestrowe
- stal
- stal ocynkowana
- stare powłoki lakierowe

Uwaga: Szpachlówki nie należy stosować na tworzywa wykonane z polietylenu (PE) oraz teflonu (PTFE)


Sposób użycia

Dokładnie przeszlifować, oczyścić i odtłuścić a następnie osuszyć miejsca, które mają być pokryte szpachlówką. Wybraną ilość szpachlówki wymieszać z odpowiednią ilością utwardzacza określoną na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki utwardzacza. Nakładać za pomocą szpachelki przez ok. 4min. w temp. 20 st. C. Czas schnięcia wynosi 20-30 min w temp. 20 st. C. Szlifowanie wstępne: P80-P120. Szlifowanie wykańczające: P120-P240.


Uwagi

Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji.

Produkty, które mogą Cię zainteresować