Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.25 PLN

BOLL - Cynk + Aluminium SPRAY

opakowanie: 0,4LCynk + aluminium w sprayu jest szybko schnącym środkiem stanowiącym doskonałe zabezpieczenie przed korozją wszelkich metalowych części i konstrukcji. Stosowany jest do ochrony i naprawy uszkodzonych elementów ocynkowanych, miejsc zgrzewanych i ciętych. Domieszka aluminium stanowi doskonałą i estetyczną ochronę antykorozyjną. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do większości powierzchni metalowych. Odporny na temperatury do 120 st. C. Po wyschnięciu może być lakierowany.


Sposób użycia

Oczyścić i odtłuścić a następnie gładko przeszlifować powierzchnię metalu. Przed użyciem wstrząsnąć pojemnik przez ok. 3 min. a następnie rozpylać z odległości ok. 15-20 cm dokładnie pokrywając element. Po 15-20 min. warstwa jest odporna na dotyk. Całkowity czas schnięcia: 24 godz. Optymalna temperatura użycia: 16-25 st. C. Po użyciu odwrócić pojemnik i rozpylać aż zawór będzie pusty.


Uwagi

Wszystkie dane techniczne są wartościami orientacyjnymi. Radzimy przetestować materiał aby upewnić się co do przydatności w określonym zastosowaniu. Producent zastrzega sobie prawo do poprawiania produktu i zmiany warunków technicznych z możliwością dokonania zmian wewnątrz specyfikacji.

Polecamy