Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.48 PLN

MAGNAT Style

Wosk Impregnująco-Zabezpieczający

opakowanie: 0,4 kg


Wosk Impregnująco-Zabezpieczający MAGNAT Style to pasta dająca dodatkowy połysk oraz ułatwiająca późniejszą pielęgnację powierzchni uzyskanej za pomocą Stiuku Weneckiego lub Stiuku Wapiennego MAGNAT Style. Produkowany jest z wosków Montana, Carnauba oraz wosku pszczelego. Tworzy powłokę w pełni transparentną pozwalającą zachować oryginalny kolor stiuku.


Właściwości:

  • impregnuje i zabezpiecza przed zabrudzeniami
  • nadaje połysk
  • zapewnia „oddychanie” ścian


Dostępne kolory:
 biały, po wyschnięciu transparentny

Wydajność:
do 32 m2/z opakowania 0,4kg przy jednokrotnym nałożeniu

Narzędzia:
Paca Wenecka, szmatka flanelowa, maszyna z filcem

Zalecana ilość warstw:
1-2

Zastosowanie:
do wewnątrz


SPOSÓB STOSOWANIA

Przygotowanie podłoża.
Przygotowanie podłoża w systemie dekoracji MAGNAT Style, w zależności od zastosowanej struktury dekoracyjnej. Świeżo przygotowane podłoże musi być całkowicie wyschnięte.

Przygotowanie produktu.
Wyrób w postaci gotowej do użycia. Przed użyciem zaleca się zamieszać produkt.

Aplikacja
. Nakładać przy pomocy pacy weneckiej. Polerowanie przy pomocy szmatki flanelowej, pacy weneckiej MAGNAT Style lub mechanicznie przy pomocy maszyny z filcem. Nałożyć wosk na powierzchnię do 1 m2. Po ok. 5 minutach, gdy powłoka będzie już sucha, matowa i transparentna, polerować do uzyskania połysku. W zależności od podłoża nałożyć jedną lub dwie warstwy w odstępach około 2 godz. Po zakończeniu prac malarskich narzędzia umyć w wodzie lub przetrzeć szmatką na sucho. W czasie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenie wietrzyć do zaniku zapachu.

Uwagi
. Właściwe przygotowanie podłoża, użycie zalecanych narzędzi i metod malowania przyczynia się do uzyskania właściwej, deklarowanej wydajności lakieru. Pełne właściwości powłoka uzyskuje po 48 godz. Produkt przechowywać i magazynować w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu w temperaturze od +5°C do +25°C. Chronić przed mrozem.

art.10

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...