Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 21.90 PLN

Fototapeta Komar 127x184 1-619 Lew Dzikie Zwierzęta Przyroda

symbol: 1-619

rozmiar: 127x184cm

ilość części: 1Fototapeta renomowanej niemieckiej firmy Komar. Dzięki pełno offsetowemu wydrukowi na papierze 180g/m2, uzyskano najwierniejsze odwzorowanie kolorów. Fototapetę można samemu docinać na pożądany rozmiar dzięki umieszczonej podziałce na odwrocie tapety. Fototapeta zapakowana jest w fabryczną twardą tubę zapewniającą bezpieczeństwo w transporcie. Wysoka jakość wykonania sprawia że fototapeta nadaje się do przecierania wilgotną ściereczką w razie powstania zabrudzeń. Do fototapety dołączony jest oryginalny klej.


Lew (Panthera leo) jest królem zwierząt, na przestrzeni dziejów czczony był za swoją odwagę i siłę. Lwy kiedyś przemierzały większość lądów Afryki i część Azji oraz Europy. Obecnie spotykane są tylko w subsaharyjskiej części Afryki, za wyjątkiem bardzo małej populacji lwów azjatyckich, które przeżyły w indyjskim Parku Narodowym Gir Forest.


Uwaga! Przed rozpoczęciem naklejania fototapety należy dokładnie sprawdzić ją pod kątem wad fabrycznych: czy nie posiada ona uszkodzeń mechanicznych, niezgodności kolorystycznej poszczególnych brytów, czy wzór na brytach współgra tworząc kontynuację wzoru oraz czy wymiary fototapety są takie same jakie zostały zamówione.

Fototapety

  • Ilość części: 

    1

  • Symbol: 

    1-619

  • Rozmiar: 

    127x184cm