Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 15.90 PLN

Fototapeta Komar

symbol: 4-480 rozmiar: 184x254cm ilość części: 4 Fototapeta renomowanej niemieckiej firmy Komar. Dzięki pełno offsetowemu wydrukowi na papierze 180g/m2, uzyskano najwierniejsze odwzorowanie kolorów. Fototapetę można samemu docinać na pożądany rozmiar dzięki umieszczonej podziałce na odwrocie tapety. Fototapeta zapakowana jest w fabryczną twardą tubę zapewniającą bezpieczeństwo w transporcie. Wysoka jakość wykonania sprawia że fototapeta nadaje się do przecierania wilgotną ściereczką w razie powstania zabrudzeń. Do fototapety dołączony jest oryginalny klej.

Z zewnątrz Elsa sprawia wrażenie bardzo opanowanej, ale w rzeczywistości żyje w wielkim strachu, gdyż skrywa ogromną tajemnicę – urodziła się ze zdolnością tworzenia lodu i śniegu. Jest to niezwykle piękna, ale i niebezpieczna umiejętność.

Przykładowa aranżacja Uwaga! Przed rozpoczęciem naklejania fototapety należy dokładnie sprawdzić ją pod kątem wad fabrycznych: czy nie posiada ona uszkodzeń mechanicznych, niezgodności kolorystycznej poszczególnych brytów, czy wzór na brytach współgra tworząc kontynuację wzoru oraz czy wymiary fototapety są takie same jakie zostały zamówione. Fototapeta niemieckiej firmy Komar specjalizującej się w produkcji malowideł ściennych i fototapet.

art.08

Fototapety

  • Ilość części: 

    4

  • Symbol: 

    4-480

  • Rozmiar: 

    184x254cm