Wczytuję dane...

Savo - Środek Przeciw Pleśni

opakowanie: 0,5L atomizerSavo jest najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się uciążliwych skutków zawilgocenia pomieszczeń. Dzięki swojemu silnemu działaniu dezynfekującemu świetnie radzi sobie z pleśnią, glonami i grzybami. Zaletą produktu jest szybkie działanie, które można zaobserwować już po pierwszym użyciu. Savo w formie sprayu jest wygodny i bezpieczny w stosowaniu, a specjalna końcówka ułatwia precyzyjne dotarcie do problematycznych miejsc. Można go stosować na różnego rodzaju powierzchniach, m.in. na ścianach, kafelkach, ceramice, fugach, tynku, kamieniu, emalii, plastiku akrylu, silikonie, gumie i nierdzewnej stali. 

Preparat jest skuteczny przeciw mikroskopijnym włóknistym grzybom, algom, glonom i mchom, ma wysokie właściwości bakteriobójcze. Nie posiada właściwości prewencyjnych. Wystarczy, że zaatakowane miejsca spryskamy preparatem z odległości 3-5 cm i po 15-20 minutach możemy dane miejsce umyć wodą lub pozostawić preparat do wyschnięcia. Dzięki temu bezpiecznie usuniemy zanieczyszczenia, a dzięki właściwościom wybielającym sprayu, znikną ciemne plamy. Nie należy przed natryskiem usuwać pleśni (skrobać, zmywać), aby nie doszło do rozprzestrzenienia niebezpiecznych zarodników. W przypadku powierzchni mocno zaatakowanych czynność kilkakrotnie powtórzyć. Preparat ma działanie wybielające.


Znajdzie wykorzystanie w pomieszczeniach z podwyższoną wilgotnością i skłonnością do powstawania pleśni, w łazienkach, pralniach, łaźniach, saunach, basenach, w higienie komunalnej, magazynach żywności itp.

Z tym produktem kupowano także