Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4036834000042
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN

Fototapeta Komar 184x254 4-522 Szwecja Las Drzewa Natura Sztokholm Djurgarden Przyroda

symbol: 4-522

rozmiar: 184x254cm

ilość części: 4Fototapeta renomowanej niemieckiej firmy Komar. Dzięki pełno offsetowemu wydrukowi na papierze 180g/m2, uzyskano najwierniejsze odwzorowanie kolorów. Fototapetę można samemu docinać na pożądany rozmiar dzięki umieszczonej podziałce na odwrocie tapety. Fototapeta zapakowana jest w fabryczną twardą tubę zapewniającą bezpieczeństwo w transporcie. Wysoka jakość wykonania sprawia że fototapeta nadaje się do przecierania wilgotną ściereczką w razie powstania zabrudzeń. Do fototapety dołączony jest oryginalny klej.


Wyłącz się i nabierz dobry nastrój pod baldachimem zieleni. W maju na Djurgården, jednej z 14 wysp Sztokholmu, zielony las jest skąpany w bladym świetle nisko świecącego słońca. W jednej z najbardziej wysuniętych na północ stolic na świecie - Sztokholmie, dzień trwa dłużej niż 18 godzin późną wiosną i w lecie. Kiedy w czerwcu nadchodzi najdłuższy dzień w roku, wielu mieszkańców wyjeżdża świętować do swoich drugich domków na wsi. Ci którzy wybiorą się na północne tereny Szwecji - zwane także jako Krainy Północnego Słońca - doświadczą towarzystwa przez 24 godziny promieni słonecznych.


Uwaga! Przed rozpoczęciem naklejania fototapety należy dokładnie sprawdzić ją pod kątem wad fabrycznych: czy nie posiada ona uszkodzeń mechanicznych, niezgodności kolorystycznej poszczególnych brytów, czy wzór na brytach współgra tworząc kontynuację wzoru oraz czy wymiary fototapety są takie same jakie zostały zamówione.

Fototapety

  • Ilość części: 

    4

  • Symbol: 

    4-522

  • Rozmiar: 

    184x254cm

Produkty, które mogą Cię zainteresować