Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Cena jednostkowa: 7.59 PLN
EAN: 5903649012432
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Pikko Rozcieńczalnik Chlorokauczukowy

opakowanie: 5LMieszanina związków organicznych o własnościach dostosowanych do rozcieńczania wyrobów (farb, lakierów, klejów mas uszczelniających itp.) poliwinylowych i chlorokauczukowych, do ogólnego stosowania. Produkt przeznaczony do rozcieńczania farb, lakierów, klejów, mas uszczelniających itp. chlorokauczukowych i poliwinylowych do lepkości roboczych oraz do czyszczenia narzędzi i elementów zabrudzonych wyrobami chlorokauczukowymi.


Zastosowanie

Produkt przeznaczony do rozcieńczania wyrobów chlorokauczukowych (farb, lakierów, klejów, mas uszczelniających itp.) do lepkości roboczych. Może być stosowany do czyszczenia narzędzi, pędzli oraz zabrudzonych elementów po malowaniu. Może służyć także jako zmywacz do lakierów oraz do rozcieńczania wyrobów poliwinylowych.


Wygląd: bezbarwna do słomkowej


Sposób użycia

Rozcieńczanie: Postępować zgodnie z instrukcjami producenta wyrobu rozcieńczanego. Przeprowadzić próbę przy użyciu małej ilości produktu.

Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: Elementy oczyszczane zanurzyć w rozcieńczalniku lub przetrzeć namoczoną w rozcieńczalniku czystą szmatką lub czystym pędzlem. Następnie wytrzeć czystą, suchą szmatką. Operację powtarzać aż do uzyskania żądanych efektów.

Pozostałe uwagi: Chronić przed bezpośrednim działaniem słońca. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania na powierzchnie mające bezpośredni kontakt z żywnością. Przed użyciem przeprowadzić próbę przy użyciu małej ilości produktu.

Produkty, które mogą Cię zainteresować
Z tym produktem kupowano także