Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4036834081072
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN

Fototapeta Komar 388x270 8-107 Zabytki Architektura Budowla Miasto Medyna Meczet Proroka Islam Religia Arabia

symbol: 8-107

rozmiar: 388x270cm

ilość części: 8Fototapeta renomowanej niemieckiej firmy Komar. Dzięki pełno offsetowemu wydrukowi na papierze 180g/m2, uzyskano najwierniejsze odwzorowanie kolorów. Fototapetę można samemu docinać na pożądany rozmiar dzięki umieszczonej podziałce na odwrocie tapety. Fototapeta zapakowana jest w fabryczną twardą tubę zapewniającą bezpieczeństwo w transporcie. Wysoka jakość wykonania sprawia że fototapeta nadaje się do przecierania wilgotną ściereczką w razie powstania zabrudzeń. Do fototapety dołączony jest oryginalny klej.


Meczet Proroka jest to jeden z największych meczetów świata zbudowany przez proroka Mahometa w 622 r. w Medynie. Jest to także drugie po Mekce najświętsze miejsce Islamu, do którego przybywają pielgrzymi odbywający hidżrę.


Uwaga! Przed rozpoczęciem naklejania fototapety należy dokładnie sprawdzić ją pod kątem wad fabrycznych: czy nie posiada ona uszkodzeń mechanicznych, niezgodności kolorystycznej poszczególnych brytów, czy wzór na brytach współgra tworząc kontynuację wzoru oraz czy wymiary fototapety są takie same jakie zostały zamówione.

Fototapety

  • Ilość części: 

    8

  • Symbol: 

    8-107

  • Rozmiar: 

    388x270cm

Produkty, które mogą Cię zainteresować